کرم ضد لک

رفع سیاهی دور چشم با کرم تریاک

کرم تریاک گیاهی

مادرسایت کرم معجزه درباره این محصول برای شما رفع سیاهی دور چشم با کرم تریاک توضیح خواهم داد و اینکه از چه محصولات گیاهی ترکیب شده است و چه خواصی داردبا ما همراه باشید تا در ادامه بیشتر بریتان توضیح دهم.

کرم تریاک چیست؟

کرم تریاک از مواد های طبیعی و ارگانیک تهیه شده است و  همچنین یکی از ترکیبات مهم این کرم روغن های گیاهی است که در ان استفاده شده است.
از جمله مواد مهمی که در این محصول می توان به آن توجه کرد عصاره ی خشخاش است. خشخاش و شیره ی آن ( تریاک ) خواص دارویی بسیار زیادی دارند که در مصارف و تولیدات پزشکی و دارویی از آن ها استفاده می شود.

خواص کرم تریاک

 1. شفاف کنندگی پوست
 2. سفید کنندگی
 3. ضد کک و مک
 4. بستن منافذ پوستی
 5. خاصیت سفید کنندگی
 6. خاصیت شاداب کنندگی
 7. از بین بردن چین و چروک های پوستی
 8. از بین برنده تیرگی های تمام نقاط بدن
 9. دارای خاصیت ضد لک وقابلیت از بین بردن لکه های ایجاد شده در سطح پوست
کرم تریاک

کرم تریاک

رفع سیاهی دور چشم با کرم تریاک سنتی

بااستفاده از کرم تریاک گیاهی پوست شما شاداب و بدون لک و کک ومک و روشن خواهد شد، کرم تریاک در از بین بردن جوش های سر سیاه بسیار خوب عمل کرده یعنی با استفاده از این کرم می توان از شر جوش های سر سیاه نیز از روی پوست صورت خلاص شد وخلاصی از جوش از کرم ضد جوش بیواکوا استفاده کنید.

کرم تریاک به خاطر گیاهی بودنش برای کل پوست صورت قابل استفاده می باشد یعنی برای کسانی که دور چشمشان نسبت به سایر قسمت های دیگر پوست تیره تر است کارایی دارد و پوست اطراف دور چشم را کاملا روشن کرده و حتی چروک های که ممکن است بر اثر عوامل مختلف مثل، ( نور آفتاب، نگاه کردن بیش از حد به صفحه ی گوشی و لب تاب و…) به وجود آمده باشد را رفع کرده و با جرات می توان گفت که کرم تریاک یک کرم مراقبتی پوست نیز به شمار می رود.پیشنهاد میکنم برای یک بار هم که شده از این کرم استفاده کنید چرا که بعد ازیک بار استفاده از این کرم شاهد تاثییرات فوق العاده ان میشوید.

ویژگی های کرم تریاک سنتی روژا

 1.  خاصیت شفاف کنندگی و روشن کنندگی پوست را دارد
 2. می تواند آفتاب سوختگی و لکه های ایجاد شده بر روی پوست رابرطرف کند
 3. میتواند چین و چروک صورت را از بین ببرد
 4. میتواند تیرگی را از بین ببرد مخصوصا تیرگی اطراف چشم را
 5. قدرت لیفت کنندگی فوق العاده ی آن را باید از دیگر ویژگی های این کرم تریاک به شمار آورد.

طرز استفاده از کرم تریاک سنتی اصل

 1. بهترین زمان استفاده از این کرم شب ها قبل خواب است
 2. ابتدا صورتتان را با ژل شستشوی مخصوص پوستتان بشویید
 3. پوست خود را با یک حوله تمیزخشک کنید
 4. مقدار کمی از کرم تریاک را به صورت خود بزنید.
 5. تا جذب کامل کرم بر روی پوست خود ماساژ دهید.
 6. بگذارید تا جذب پوست صورتتان شود
 7. صبح روز بعد صورتتان را بشویید.
مطالب بیشتر  ایاکرم معجزه جوش سر سیاه را از بین میبرد؟

کرم تریاک سنتی خوب است؟

کرم تریاک در صورتی که از جاهای معتبر خریداری شده باشدمحصولی معتبر و عالی است.پس در خریدتان دقت کنید پیشنهاد میکنم که کرم تریاک گیاهی را از سایت کرم معجزه خریدای کنید.از این طریق شما میتوانید محصولتان را با اطمینان خاطر خریداری کنید .

کار اصلی کرم تریاک سنتی روژا چیست؟

کار اصلی کرم تریاک لایه برداری و رفع کک و مک و همچنین آفتاب سوختگی می باشد و برای جلوگیری از افتاب سوختگی بیشتر از کرم ضد افتاب بیودرما استفاده کنید. البته با توجه به تجربه ی مشتریان در مورد استفاده از این محصول، برای رفع جوش هم گزینه ی خوبی بوده است.

کرم تریاک بعد از چه مدتی جواب می دهد؟

زمان جواب دهی کرم تریاک گیاهی بر روی پوست بسته به مشکل پوست، نوع و رنگ پوست، همچنین سن و موقعیت جغرافیایی فرد متفاوت است. در این زمینه مشاوران ما با بررسی مشکل پوست، به صورت تخصصی جوابگوی شما عزیزان خواهند بود.پیشنهاد میکنم از مشاوره رایگان سایت کرم معجزه بهره مند شوید.

سخن پایانی

ما در این پست برای شما توضیح جامعی در خصوص کرم تریاک گیاهی داده ایم و چگونگی رفع سیاهی دور چشم با کرم تریاک را به شما گفتیم.باید بگوییم که شما بعد از یک دوره از استفاده از این سرم شاهد تغییرات شگفت انگیزش روی پوست صوتتان میشوید.

شماره تماس:

09170104094

آدرس:

شیراز خیابان لطفعلی خان زند

ایمیل:

creammojeze@gmail.com

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *